سفارش تبلیغ
صبا ویژن

عشق است زنده یاد ناصر خان حجازی و استقلال

فرهاد مجیدی اولین تمرین خود را با تیم فوتبال استقلال تهران برای فصل جدید انجام داد.


تمرین تیم استقلال یک روز قبل از دیدار مقابل نفت تهران در جام ولایت بعد از ظهر امروز از ساعت 17 در زمین ورزشگاه کارگران برگزار شد. 

* فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال که به دلیل مصدومیت در تمرینات ابتدای فصل این تیم حضور پیدا نکرد عصر امروز با حضور در ورزشگاه کارگران در کنار سایر بازیکنان به تمرین پرداخت. البته این بازیکن تنها به صورت انفرادی کارهای بدون توپ را انجام داد. فرهاد مجیدی پیش از این در کردان یک نوبت در محل تمرین استقلال حضور داشت و در آن جلسه نیز تنها نظاره گر تمرین شد. 

* پرویز مظلومی سرمربی تیم استقلال حدود 10 دقیقه با بازیکنان این تیم صحبت کرد و از آنها خواست با توجه به تکمیل شدن تیم با جدیت برای دیدار با شهرداری تبریز تمرین کنند. مظلومی دیدار با نفت را یک دیدار تدارکاتی خوب برای شروع در لیگ دهم دانست و از بازیکنان خواست در این دیدار نیز با جدیت بازی کنند. 

* مجتبی جباری با 10 دقیقه تاخیر به محل تمرین رسید و بر خلاف 2 روز گذشته در کنار سایر بازیکنان کارهای تاکتیکی را مرور کرد. 

* تنها 20 نفر از هواداران استقلال در ورزشگاه کارگران حضور داشتند. 

* در ابتدای تمرین بازیکنان زیر نظر نوشادی کارهای کششی و استقامتی انجام دادند و سپس زیر نظر مظلومی و فریبا به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند. 

* حسین تراب‌پور به صورت اختصاصی با وحید طالب لو و محمد محمدی به تمرین پرداخت. 

* پرویز مظلومی از بازیکنان جناحین تیمش خواست با ارسال‌های دقیق برای مهاجمان موقعیت سازی کند. 

* بازیکنان تیم استقلال به همراه سایر اعضای این تیم پس از پایان تمرین راهی هتل لاله شدند تا اردوی پیش از بازی با نفت را برگزار کنند. 

تیم فوتبال استقلال فردا و ساعت 19:45 در ورزشگاه تختی به مصاف نفت تهران خواهد رفت.